Auto klíče - pohotovost nonstop 602 202 470 - nouzové otevírání aut

Autoklíče - osobní vozy / čipové od r. 1995 - do r. 2023.

Vyrábíme autoklíče na většinu vozů všech značek. Od nejobyčejnějších zoubkových jednostranných autoklíčů (škoda 110,120,starší Felicie, VaZ, Fiat, Trabant....atd, nebo oboustranné klíče (většina starších zahraničních vozů ), poté následují speciální autoklíče jako jsou gravírované jednostranné např.(Opel,Mercedes...adt.), nebo grav.oboustranné např.(BMW,Renault,Peugeot...atd.) Výroba klíče od 120,-Kč.

Mezi další skupinu klíčů, které vyrábíme patří křížové např.( Citroen,Peugeot a páky na volaty), nebo klíče rakvičkové (Ford).

Autozámky

Vyrábíme klíče, autoklíče a motoklíče kopírováním nebo podle zámku v případě jeho ztráty či odcizení. Pokud vám je klíč odcizen nebo byl ztracen, pomůže vám přestavba zámku , kterou jsme u některých typů schopni provést.

Přímo v naší provozovně máme široký sortiment polotovarů. Pokud Vámi požadovaný klíč právě nemáme skladem, pokusíme se ho pro Vás zajistit přibližně do jednoho týdne.

Poškozené autoklíče

Zlomili jste váš poslední autoklíč? A máte všechny jeho části? Přijďte k nám a pokusíme se vyrobit nový funkční autoklíč.Opravujem plastové hlavy klíčů i dálkové ovládání. Ztrátu klíčů od aut umíme vyřešit.

Dobré reference. Výroba klíčů Praha 7 Dukelských hrdinu 4 stanice tramvaje Strossmayerovo náměstí.Parking auta ul. Na ovčinách.Tel. 220 878 016

Autoklíče - značky vozů

Acura DAF
Alfa Romeo Mazda
Audi Mercedes
Buick Mitsubishi
Cadillac Nissan
Chevrolet Opel
Citroën Peugeot
Daewoo Renault
Fiat Rover
Ford Saab
General Motors Seat
Holden Škoda
Honda Ssangyong
Hyundai Subaru
Jaguar Suzuki
Kia Toyota
Lancia Volkswagen
Lexus Volvo
autoklíče, výroba autoklíčů, klíče, motoklíče, zámečnictví, zámečníci, pohotovost, keynonstop
výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny
výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny výroba klíčů, zámečnictví, zámečníci, keynonstop, prodejny